Studnie abisyńskie

Tańsza alternatywa na własną wodę

Jeśli zdecydujesz się na rozwiązanie, jakim są studnie abisyńskie możesz wykorzystać je jako dodatkowe ujęcie wody, oddane do użytku ekipom budowlanym i remontowym, które wykonują dla Ciebie konkretne zlecenie. Przeprowadzany przez nas odwiert studni abisynki pod pompę hydroforową, stanowi atrakcyjniejszą cenowo alternatywę studni głębinowej. Oferowana przez nas studnia abisynka jest doskonałym rozwiązaniem, którego wydajność jest porównana ze studniami głębinowymi. Różnica pomiędzy studnią abisyńską a studnią głębinową dotyczy głębokości wykonywanego przez nas odwiertu dla każdej z nich.

Funkcjonalne studnie abisyńskie

Proponowane przez naszą firmę studnie abisyńskie mogą stanowić dodatkowe wsparcie w trakcie wykonywania różnego typu prac remontowo – budowlanych, wymagających użycia wody o odpowiednich parametrach. Abisynka wspaniale sprawdzi się także w ogrodzie czy w bardzo małym sadzie lub ogródku warzywnym. Działanie studni abisyńskiej pozwoli Ci zaoszczędzić środki finansowe, jakie musiałbyś przeznaczyć na bieżące zużycie wody z sieci miejskiej. Wykonując studnie abisyńskie, nasza firma, precyzyjnie dobiera odpowiednią grubość, stosowanych w odwiercie rur oraz ustala optymalną wysokość lustra wody.

Przekonaj się o zaletach wykonywanej przez nas abisynki

Proponowane przez nas nowoczesne studnie abisyńskie są komfortowe w użytkowaniu. Dzięki nim nie musisz czerpać wody ręcznie, ale możesz posłużyć się bezawaryjną, wydajną i szybko pracującą elektryczną pompą ssącą. Urządzenie to wytwarza ciśnienie o wysokości +/- 0,3 MPa. Zastosowane na zewnątrz odwiertu studni, cicho pracujące pompy hydroforowe, znacznie ułatwią Ci codziennie, bezproblemowe korzystanie z abisynki. Prace związane z odwiertem studni typu abisynka, wykonamy dla Ciebie w możliwie, jak najkrótszym czasie, dzięki czemu szybko przekonasz się o jej funkcjonalności.

Poproś o bezpłatną wycenę

Skontaktuj się z nami i otrzymaj bezpłatną wycenę usługi.
Posiadamy sprawdzony zespół ekspertów oraz najwyższej jakości urządzenia.