Opinie

Naszą firmę wiercimystudnie.pl,  klienci docenili za różne rzeczy, w zależności od problemu na jaki natrafili. Jedni za: terminowość, inni za doradztwo i fachową wiedzę i doświadczenie, a jeszcze inni za uratowanie „z beznadziejnej sytuacji” kiedy potrzebowali wody szybko bo budowa rusza, albo też trzeba nawadniać sad czy borówki lub truskawki – a mają już dość dowożenia wody na swoją plantację. Prosimy o przeczytanie niektórych tylko opinii i jeśli będą Państwo widzieli szansę na współpracę lub kolejny problem związany z wierceniem studni głębinowej albo studni abisyńskiej  prosimy o kontakt z naszą firmą. Z ogromną przyjemnością postaramy się pomóc.

Jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni fachową obsługą klienta i terminowością realizacji zleceń na wywiercenie studni głębinowych, jakie oferuje firma wiercimystudnie.pl. Zatrudnieni w niej fachowcy pomogli nam w doborze odpowiedniego miejsca na odwiert naszej studni głębinowej, jak również wykonali wszelkie powierzone im prace, mimo sporych utrudnień związanych z kamienistym podłożem. Polecam!

Aneta K.

Potrzebowałem profesjonalnej firmy, działającej w województwie mazowieckim, która do budowy studni używa wyłącznie rur wykonanych z doskonałej jakości tworzyw sztucznych z atestem do wody pitnej. Po wielu miesiącach poszukiwań natrafiłem na firmę wiercimystudnie.pl, która w 100% wykonała powierzone im zlecenie. Godna polecenia!

Marek W.

Jako osoba prowadząca działalność w swoim domu jednorodzinnym, potrzebowałem firmy, która posiada ciężki sprzęt i wykonuje odwierty pod pompy ciepła. Po wielu miesiącach bezowocnych poszukiwań tego typu specjalistów, natrafiłem w końcu na firmę wiercimystudnie.pl i to im powierzyłem to zadanie. Okazało się, że są to fachowcy najwyższej klasy.

Kamil C.

Parokrotnie korzystałem już z firm oferujących montaż studni abisyńskich. Jednakże dużym problemem był zbyt długi czas oczekiwania na realizację zlecenia. Z racji tego, iż zależało mi na szybkim montażu zdecydowałem się na firmę wiercimystudnie.pl. Fachowcy zatrudnieni w tej placówce wykonali swoje zadanie perfekcyjnie i w ustalonym terminie.

Bohdan R.

Potrzebowałam nowoczesnej studni abisyńskiej, która jest wyposażona w elektryczną pompę ssącą. Rozmawiając z wieloma właścicielami firm oferujących tego typu usługi, postanowiłam w końcu zaufać wiercimystudnie.pl. Dysponuje on odpowiednim sprzętem i zespołem wykwalifikowanych fachowców. Dlatego też oceniam działania tej firmy jako profesjonalnie wykonaną pracę.

Alina B.

Wraz z żoną zdecydowaliśmy się na posiadanie studni głębinowej. Z racji tego, że nasza działka położona jest na dość piaszczystym terenie, obawialiśmy się, że realizacja tego przedsięwzięcia  będzie niemożliwa lub bardzo kosztowna. Okazało się, że firma wiercimystudnie.pl doskonale poradziła sobie z tym problemem. To prawdziwi fachowcy!

Olaf R.

Posiadając działkę, na której trudno jest dokonać odwiertu studni głębinowej, ponieważ nie można tam bezpośrednio dojechać z żadną wiertnicą umieszczoną na samochodzie, skorzystałem z usług firmy wiercimystudnie.pl Pracownicy tej firmy dysponują mobilnym sprzętem, którym szybko wykonano dla mnie profesjonalny odwiert studni głębinowej. Dziękuję!

Adam Z.

A jak Państwo oceniają naszą pracę – zachęcamy do pozostawienia i przesłania opinii na Google lub na adres mail:

biuro@wiercimystudnie.pl

Poproś o bezpłatną wycenę

Skontaktuj się z nami i otrzymaj bezpłatną wycenę usługi.
Posiadamy sprawdzony zespół ekspertów oraz najwyższej jakości urządzenia.